Stepcraft M500 – KIT

Stepcraft M500 – KIT

2499,78 sisaldab KM
2049,00 ilma KM

Rohkem kui tavaline CNC-masin! Alates Freestyle MillingTM-ist kuni kahe erineva masinalaua kõrguseni – STEPCRAFT M-seeria pakub seninägematuid funktsioone. See teeb STEPCRAFTM-seeriast kõige mobiilsema ja mitmekülgsema CNC-ruuteri maailmas.

Category

Laost otsas (järeltellitav)

Kirjeldus

STEPCRAFT M-seeriaga saate hõlpsalt töödelda põrandaid, suuri lehtmaterjale või isegi olemasolevat mööblit. Kuna kõik STEPCRAFT D-seeria CNC tööriistad ühilduvad ka STEPCRAFT M-seeriaga, saate oma loovuse vabaks lasta ja kasutada oma CNC ruuterit freesimiseks, lasergraveerimiseks, lõikamiseks, 3D printimiseks või graveerimiseks. Seega sobib STEPCRAFT M-seeria suurepäraselt kasutamiseks töökodades, koolides või tootmissaalides.

Tänu paljudele saadaolevatele tööriistadele saate oma STEPCRAFT M-seeriaga töödelda mitmesuguseid materjale:

  • Puit: okaspuu, lehtpuu, vineer, lamineeritud puit
  • Plastid: termoplast, ABS, PE, PP, pehme/kõva PVC, Lexan®, polüamiid, pleksiklaas®
  • Süsinik
  • Värvilised metallid
  • Elastomeerid, termoreaktiivsed
  • Segatud materjalid

Kõik hinna sees! Koos juhendi ja kaasasoleva Wera tööriistakomplektiga sh. pöördemomendi kruvikeerajaga, võtab teie CNC-ruuteri kokkupanek vaid paar tundi. Arvukad illustratsioonid ja videotugi aitavad teil CNC ehituskomplekti kokku panna vaid mõne tunniga. CNC-komplekt mitte ainult ei säästa teie raha, vaid õpetab teile ka iga teie STEPCRAFT M-seeria kruvi. See võimaldab hiljem iseseisvalt teha hooldustöid ja seadistusi.