PolyLite PLA pro

PolyLite PLA pro

35,23 sisaldab KM

PolyLite™ PLA Pro on uuenduslik PLA variant, mis ühendab ainulaadselt suure sitkuse ja jäikuse. See professionaalse taseme PLA pakub inseneriomadusi, säilitades samal ajal tavalise PLA lihtsa printitavuse. See on ideaalne valik laiaulatuslikeks rakendusteks, sealhulgas funktsionaalseks prototüüpimiseks, jigideks ja kinnitusteks ning tarbekaupade lõppkasutusosadeks.

Põhilised erinevused PolyLite™ PLA, PolyMax™ PLA ja PolyLite™ PLA Pro vahel:


  • PolyLite™ PLA: Tuntud oma kõrge jäikuse poolest, kuid väga madala löögikindlusega.

  • PolyMax™ PLA: Erakordselt sitke, kõrge löögikindluse ja vastupidavusega.

  • PolyLite™ PLA Pro: Pakub nii suurepärast jäikust kui ka kõrget löögikindlust.

Metalliosakesed PLA Pro Metallic seerias:


  • PolyLite™ PLA Pro Metallic seerias ei ole tegelikke metalliosakesi materjalis.

Umbejäämisvaba Tehnoloogia:


  • Polymakeri umbejäämisvaba tehnoloogia suurendab filamendi kuumakindlust kuni 140°C-ni, mis on kasulik ummistumise vältimiseks kuumuse tõttu kuumas otsas.

  • Kuumuse kriipimine viitab ebaühtlasele kuumuse jaotusele, mis pehmendab filamenti enne sulatuskambrit sisestamist, põhjustades potentsiaalselt laienemist ja ummistumist külmas otsas.

  • Filamendi kuumakindluse suurendamine 60°C-lt 140°C-le tagab umbejäämisvaba printimiskogemuse, kuigi trükitud osa kuumakindlus jääb samaks nagu tavalisel PLA-l (~60°C).

Rohkem infot

Loe rohkem

SKU N/A Category

Täiendav info

Värv

Armee pruun, Armee tumeroheline, Hall, Helekollane, Heleroheline, Heleroosa, Helesinine, Hõbedane, Kollane, Kuldne, Külm valge, Lilla, Magenta, Metalne kroom, Metalne magenta, Metalne must, Metalne punane, Metalne roheline, Metalne sädelev roheline, Metalne sinine, Must, Oranž, Polymaker sinakas, Pronks, Pruun, Punane, Roheline, Roosa, Sinakasroheline, Sinine, Tume maa, Tumehall, Tumelilla, Valge