Bambu Lab P1S Combo

Bambu Lab P1S Combo

1023,58 sisaldab KM

Bambu Lab P1S 3D-printer on loodud töötama otse karbist välja, pakkudes probleemivaba seadistamist ja lihtsat kalibreerimist. Sellel on täielikult suletud kere kõrgetemperatuuriliste filamentide printimiseks ja see toetab kuni 16-värvilist printimist AMS-iga. Printeril on kuni 20000 mm/s² kiirendus, mis võimaldab printida “benchy” vaid 18 minutiga. Samuti on sellel sisseehitatud kaamera kaugseireks ja aegvõtte salvestamiseks, suurendades kasutajakogemust. See printer sobib ideaalselt kasutajatele, kes otsivad kõrge jõudlusega ja mitmevärvilise võimekusega printereid.

Tehnilised andmed


  • 256 x 256 x 256 mm tööala.

  • Prindipea kuni 300 kraadi / Prindialus kuni 100 kraadi.

  • Max. kiirus 500 mm/s ja kiirendus 20 000 mm/s².

  • Erineb teistest Bambu Labi printeritest: Erinevalt P1P printerist on P1S kinnine, seega võimaldab ka printida paremini keerukamaid materjale nagu näiteks ABS, PA, PC, ASA jms. Samuti on lisatud täiendav jahutusventilaator paremaks ja kiiremaks printimiseks. Erinevalt X1Cst ei ole aga AI funktsionaalsust ja prindivigade tuvastust, kambri korpus on plastikust (X1C-l alumiinium) ning puudub puutetundlik ekraan ja Lidar.

  • sisaldab ka 4-kohalist AMS süsteemi. Printeriga tulevad kaasa ka materjalinäidised (250g rullil) ja lisade karp varuosadega.

Rohkem infot
Spetsifikatsioonid

SKU PF001-U+SA001-US Category